top of page

Yalı Çapkını’nın “Fuat”ı Doğukan Polat: Üç yılım dağlarda ve yaylalarda geçti

Yalı Çapkını dizisi oyuncularından Doğukan Polat, “Nefes” filmi nedeniyle üç yılının dağlarda ve yaylalarda geçtiğini söyledi.

Kariyerine henüz 16 yaşındayken “Nefes: Vatan Sağ Olsun” filmi ile başlayan Doğukan Polat, şimdilerde Yalı Çapkını’ndaki rolüyle adından sıkça söz ettiriyor. Gelecek dönemde kamera arkasına da geçecek olan başarılı oyuncu, yeni projelerinin detaylarını MAG Ocak sayısında anlattı. “Nefes” filmi kariyerinin ilk projesi olduğunu, kamera karşısına ilk kez orada geçtiğini ifade eden başarılı oyuncu şunları söyledi:

“Bu da benim için oldukça kıymetli. 16 yaşımda başlamış olduğum film, 19 yaşıma geldiğimde sinemalara girmişti. Haliyle üç yılım dağlarda ve yaylalarda geçti. O günleri unutamıyorum. O filmde çok kıymetli dostlar edindim, benim için bir okul gibiydi.”

Son zamanların en başarılı tv projelerinden olan Yalı Çapkını hakkında da konuşan Doğukan Polat “Yalı Çapkını ilk geldiğinde öncelikle kendi canlandırdığım Fuat karakterinin karakter özelliklerini okudum ve çok sevdim. Hırslarını, çevresini, ailesi ile olan ilişkisini; genel hikâyedeki, senaryodaki ve kendi ile ilgili çatışmalarını çok sevdim. Sonrasında, tüm dizideki karakterlerin aynı incelikle yazıldığını görünce projeyi daha bir sevdim, çünkü izleyecek çok fazla hikâye vardı” açıklamasında bulundu.


Comments


En Son Eklenenler

bottom of page