top of page

Samsun Gençlik Festivali’nde muhteşem kapanışKaradeniz’in en büyük müzik festivali Samsun Gençlik Festivali 4 günde 20 sanatçıyı ağırladı.

Samsun’da Milyon Yapım organizasyonuyla 2017 yılından bu yana düzenlenen Samsun Gençlik Festivali bu yıl da Türkiye’nin sevilen sanatçılarını müzikseverlerle buluşturdu. Sheraton Grand Beach’te Kral POP Radyo medya sponsorluğunda gerçekleştirilen ve 4 gün süren festivalde 6 Haziran Perşembe günü maNga, Dedublüman, Mavi Gri, M Lisa, Vals sahne alırken, 07 Haziran Cuma günü Seksendört, Madrigal, Yedinci Ev, Emre Fel, İnanç Başarır konser verdi. 8 Haziran Cumartesi günü Athena, Adamlar, Umut Kuzey, Kendimden Hallice, Kontroll müzikseverlerle buluşurken, festivalin son gününde dün Emre Aydın, Sena Şener, Yaşlı Amca, Marsis ve Munchies sahne aldı. Festivalin kapanışını yapan Emre Aydın, hit olmuş şarkılarının yanı sıra cover parçalar da seslendirerek izleyenleri kendisine hayran bıraktı.

Samsun Gençlik Festivali’nde katılımcılar 4 gün boyunca müziğe doyarken, unutulmaz bir festival deneyimi yaşadı.Comments


En Son Eklenenler

bottom of page