top of page

Murat Boz’un beklenen albümü “3” yayınlandıMurat Boz, doğum günü olan 7 Mart tarihinde yeni albümü “3”ü sevenlerinin beğenisine sundu.

Murat Boz, “Derin Mevzular, “Gözdeki Maviye”, “Aşkın Darağacı” gibi sevilen şarkıların ardından “3” albümün dördüncü şarkısı “Çok Sevdik” ile müzikseverlerin karşısına çıktı. Sözleri ve müziği Emrah Karakuyu’ya aranjesi ise Ozan Bayraşa’ya ait olan, “3” albümünde yer alan “Çok Sevdik” şarkısının klip yönetmenliğini ise Ecem Lawton üstlendi. Çekimleri ABD’de tamamlanan klip, çekim kalitesi ve görsel öğeleri ile ön plana çıktı.

“Çok Sevdik” isimli şarkının ve klibin tüm platformlardaki yerini almasının ardından, Murat Boz’un 14 şarkılık “3” albümünde yer alan diğer şarkılar da lirik videolar halinde dinlenebilecek. Murat Boz doğum gününde çıkarttığı yeni şarkısı ve yeni albümü ile uzun süredir sevenlerinin kendisinden beklediği albüm hasretine son veriyor.

Boz Productions & DMC ortaklığıyla müzikseverlerin beğenisine sunulan albümde ünlü sanatçı birbirinden değerli isimler ile çalıştı.
Comments


En Son Eklenenler

bottom of page