top of page

Lara Çayan’dan yeni yıl hediyesi: “Akustik Yılbaşı”

Lara Çayan, “Akustik Yılbaşı” isimli yepyeni EP’sini Arpej Yapım etiketiyle 20 Ocak’ta tüm dijital platformlarda yayınlamaya hazırlanıyor.

Küçük yaşta müzikle tanışan ve müzisyen bir aileye sahip olan sanatçı, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nın düzenlediği etkinliklerde solist sanatçı olarak sahne almıştır. Dolce Jazz Vocal grubunda bulundu ve sayısız caz konseri verdi. Bu konserlerin ardından ise özellikle Cem Adrian ile düet yaptığı "Sevme Beni" isimli şarkısıyla beğenileri toplamış ve listelerde uzun süre yer almıştı. Şimdiyse yepyeni EP’sini müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanan sanatçı, toplamda beş şarkıdan oluşan EP’nin içerisinde ikisi Lara Çayan imzalı, diğer üç şarkı ise müzikseverlerin yakından bildikleri grup ve kişilere ait şarkılardan oluşuyor.

Stüdyo klip serisi YouTube üzerinden ikişer halde sevenleriyle buluştu. Başarılı sanatçı Lara Çayan klip videoları için “Yeni yılın gelişini ışıl ışıl bir ortamda, en sevdiğimiz sanatçıların şarkılarıyla kutlamak istedik. Dört şarkılık, akustik bir video serisi yaptık. İkisi bana ait, diğer ikisi ise sürpriz. Herkese aydınlık bir 2023 dileriz” ifadelerini kullandı.


Comments


En Son Eklenenler

bottom of page