top of page

Irmak Arıcı’dan yeni şarkı: “Eften Püften”


Şarkıları bugüne dek dijital platformlarda yüz milyonlarca kez dinlenen Irmak Arıcı, yeni şarkısı “Eften Püften” ile yine rekor kırmaya hazırlanıyor.

“Gece Gibi Gönlün”, “Yağmurum Ol”, “Güya”, “Mevzum Derin” ve Mustafa Ceceli ile düet yaptığı “Gün Ağarmadan” şarkılarıyla yüz milyonları aşan bir dinlenme sayısına ulaşan Türk pop müziğinin yeni nesil güçlü kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Irmak Arıcı, müzik yolculuğunda yine iddialı bir şarkı ile sevenlerinin karşısına çıktı. Sözü ve müziği Irmak Arıcı ve Ömer Uçar imzalı ”Eften Püften” şarkısının düzenlemesini Arem Özgüç, Arman Aydın, Mehmet Erden yaptı. Şarkının klibi ise Murat Küçük yönetmenliğinde çekildi.

Yaptığı işi ve şarkı söylemeyi çok sevdiğini ifade eden Irmak Arıcı, “Şarkı söylerken, fısıldayarak gönülleri titretebilirsin” dedi. Babası bağlama çalan, ablası müzik öğretmeni olan Irmak Arıcı’nın yeteneği ailesinden geliyor. Arıcı, “Annemle babam Türk Sanat Müziği korosundaydı. 6 yıl onlarla ben de gittim. Şarkı yazma aşkım ise ortaokulda başladı. Babam müzik yapmak istediğimi öğrenince ‘Bu kapıdan çıktığında bir daha gelemezsin’ demişti ama artık çok mutlu” dedi.


Comments


En Son Eklenenler

bottom of page