top of page

Hakan Altun’dan Yıldız Tilbe dokunuşlu yeni single


Hakan Altun’dan Yıldız Tilbe dokunuşlu yeni single

Arabesk müziğin güçlü sesi Hakan Altun, yepyeni single parçası “Saklanacağım” ile sevenleriyle buluşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Unutulmaz aşk şarkılarının efsane sesi Hakan Altun’un yorumuyla, duygusal ve romantik şarkıların güçlü kalemi Yıldız Tilbe’nin sözleri buluşunca ikili, başa sarıp tekrar tekrar dinlenilecek bir esere imza attı. Bestesini Tarık İster’in, aranjörlüğünü ise Aydın Kara’nın üstlendiği “Saklanacağım” bir Hakan Altun klasiği olarak yerini almaya hazır. Ecem Gündoğdu’nun yönetmenliğinde çekilen klip ise şarkının ruhunu yansıtan tarafıyla müzikseverlerin kalplerine hitap edecek.

Yeni single parçasıyla sevenlerine büyük bir sürpriz yapan Hakan Altun “Saklanacağım” ile ilgili, “Bir akşam Yıldız (Tilbe) aradı ve bana bir şarkı yolladı. Dinledim ve çok beğendim hayırlı uğurlu olsun dedim. ‘Bu şarkı sana hediyemizdir, senin okumanı istiyoruz’ dediğinde çok duygulandım. Aldığım en anlamlı hediyelerden biri oldu gerçekten. “Saklanacağım” dinleyicilerimizle ortak hisleri paylaşacağımıza çok inandığım bir şarkı” sözlerine yer verdi.

Hakan Altun’un duygusal rüzgârlar estireceği teklisi “Saklanacağım” tüm dijital platformlarda ve Poll Production YouTube kanalında yayında.


Comments


En Son Eklenenler

bottom of page