top of page

Hadise’den hüzünlü bir aşk hikayesi: “Sevmiyo”


Hadise, dinlenme rekorları kıran “Feryat” single’ı ve Murda ile yaptığı “Sen Dönene Kadar” düetinin ardından yeni şarkısı “Sevmiyo”yu müzikseverlerle buluşturdu. Sonbahar hüznünü sonuna kadar hissettiren “Sevmiyo”, Pasaj Müzik etiketi ile tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Hadise, geçtiğimiz hafta yeni şarkısı “Sevmiyo”nun duyurusunu sosyal medya hesaplarından paylaşarak hayranlarını sevindirmişti. “Sevmiyo”, hafif tempolu pop sound'uyla, dinleyiciyi unutamadığı aşka geri götürecek.

Ünlü prodüktör, söz ve müzik yazarı Aytaç Özgümüş imzası taşıyan “Sevmiyo”, mutluluğu tattıran ancak sonu hüsranla biten bir aşk hikayesini anlatıyor. Aytaç Özgümüş bu şarkıyı Hadise için özel olarak yazmış.

Utku Kemal’in yönetmenliği ve İnan Kırdemir’in moda direktörlüğünde çekilen klipte dünyaca ünlü lüks moda markaları Valentino, Dolce & Gabbana ve Missoni’nin en özel podyum look’larıyla boy gösteren Hadise, güçlü yalnızlığı Valentino Black Tie koleksiyonundan kravatlı elbisesi, tutkuyu ve şehveti Dolce & Gabbana imzalı leopar desenli kıyafeti ve hüzünlü de olsa ayrılığın en kutlanabilir halini ışıltılı Missoni görünümüyle simgeliyor. Eşsiz detaylardan oluşan klipte Hadise’nin etkileyici performansına, yetenekli oyuncu Emre Bulut eşlik ediyor.

Hadise, “Sevmiyo” ile müziğindeki çeşitliliği ve yeteneğini bir kez daha ortaya koyuyor. “Feryat” ve “Sen Dönene Kadar” şarkılarıyla büyük ilgi gören Hadise, “Sevmiyo” ile müzikseverlere sonbaharın hüzün dolu atmosferini sunuyor.


En Son Eklenenler

bottom of page