top of page

Güliz Ayla’dan yeni tekli: “Hücumdayım”


Sözleriyle, müziğiyle, tavrıyla ilk günden itibaren özgün ve güçlü bir çıkış yakalayan Güliz Ayla, yıl bitmeden 5. yeni teklisi “Hücumdayım”ı Pasaj Müzik etiketli video klibiyle birlikte tüm dijital platformlarda yayımladı. Çok çeşitli ortaklıklarla farklı müzikal stillerde şarkılar sunan Ayla, “Hücumdayım”ın hem sözlerini yazdı hem de “An’da”nın remiksi ile yeni teklisinin de düzenlemesini yapan Erk Emindayı ile ortaklık yaptı.

Hücumdayım için Güliz Ayla düşüncülerini şöyle aktardı:

“Duygularını gizlemeyi sevmeyen biriyim. Hatta gizleyemeyen, elinde olmadan belli eden. Hücumdayım sevdiğine en net şekilde kendini ifade eden, doğrudan konuşan birinin şarkısı. İstediğini kapılara dayanıp alan, bunun için ödemesi gereken bedelleri ödemekten korkmayan cesurların şarkısı.”

Keskin elektronik ritimler ve nefis armonilerle inşa edilmiş ışıl ışıl bir yeni dönem dance pop parçası Hücumdayım’ın video klibi Balıkesir Manyas’ta 3 günde gece gündüz uzun saatler harcayarak Gökhan Özdemir yönetmenliğinde çekti. Video klipte farklı kadın figürlerini sergileyen Güliz Ayla, bir yolculuğun yoldaki hikayesini doğal görüntüler eşliğinde anlatıyor.


Comments


En Son Eklenenler

bottom of page