top of page

Ferman Akgül’den İbrahim Erkal’ın “A Bebeğim” şarkısına yorum


Türk rock müziğinin sıradışı grubu maNga’nın vokalisti Ferman Akgül, İbrahim Erkal’ın “HÜRMET” albümünde “A Bebeğim” şarkısını yeniden yorumladı.

İbrahim Erkal'ın 1996 yılında çıkan “Gönlünüze Talibim” albümünde yer alan, sözü ve müziği İbrahim Erkal'a, yeni düzenlemesi Sertan İpek’a ait ‘A Bebeğim’’ şarkısı, İbrahim Erkal’ın “HÜRMET” albümünde Ferman Akgül tarafından yeniden yorumlandı.

Zamanın ruhunu yakalayan şarkılara imza atan ve 11 Mayıs 2017’de aramızdan ayrılan, arabesk fantezi müziğin en önemli isimlerinden İbrahim Erkal, iki yılı aşkın süredir üzerinde titizlikle çalışılan çok özel bir saygı albümüyle anılıyor. Uzun zamandır yeni bir proje yayınlamayan, Unkapanı’nın en güçlü yapım şirketlerinden Ulus Müzik etiketiyle çıkacak İbrahim Erkal “Hürmet” albüm serisinin prodüktörlüğünü İskender Ulus gerçekleştirdi. 3 bölümden oluşan albümden, kısa aralıklarla, albümde her tarzın en güçlü yorumcularının yeniden hayat verdiği şarkılar dinleyicinin beğenisine üçlü gruplar halinde her ay sunulmaya devam ediyor.

Comentários


En Son Eklenenler

bottom of page