top of page

ARTBAT İstanbul’a geliyor


ARTBAT İstanbul’a geliyor

Günümüz techno müziğine büyük bir soluk getiren, global sahnelerin vazgeçilmezleri ARTBAT, Epifoni organizasyonu ile 20 Eylül Cuma akşamı KüçükÇiftlik Park'a geliyor.

2015 yılından bu yana grafiğini istikrarlı ve hızlı şekilde yukarıya taşımayı bilen bir serüvenin vücut bulmuş hali olan Ukrayna kökenli elektronik müzik grubu ARTBAT, Türkiye’de de hatırı sayılır ölçüde dinleyici kitlesine sahip. İkili, çeşitli müzik tarzlarını birleştirerek kendilerine özgü bir ses oluşturdu ve 2010'larda techno ve house müzik sahnesinde öne çıktı.

'Age of Love' gibi liste başı hitleri ve David Guetta ve Idris Elba gibi sanatçılarla yaptıkları işbirlikleri, sektörün güçlü isimleri olarak konumlarını sağlamlaştırdı. Aranılan DJ'ler olarak Tomorrowland ve EDC gibi prestijli festivallerde kalabalıkları büyülerken, UPPERGROUND etiketleri elektronik müzik sahnesinde vizyoner sanatçıları destekleyerek hızla öne çıktı. ARTBAT'in müziği, Emporio Armani ve Grand Seiko gibi markaların moda kampanyalarında ve TikTok ve Roblox gibi platformlarda yer alarak diğer alanların da ötesine geçti. Müzikleri dünya çapında milyonlarca hayran tarafından beğenilen ARTBAT'in yeraltından küresel yıldızlığa meteorik yükselişi, dünya çapındaki elektronik müzik meraklılarının kalplerinde silinmez bir iz bıraktı.

Dinamik performansları ve çığır açan prodüksiyonları ile elektronik müzik sahnesinde geniş bir hayran kitlesine sahip ARTBAT, sürpriz sahne ve ışık gösterileri eşliğinde KüçükÇiftlik Park’ta müzikseverlerle buluşacak.

Comments


En Son Eklenenler

bottom of page