top of page

Yüzyüzeyken Konuşuruz’dan yeni albüm: KADER SK.


Yüzyüzeyken Konuşuruz, heyecanlı bekleyişi “KADER SK.” albümüyle sonlandırdı.

Sony Music etiketiyle tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşan KADER SK. albümü, daha önce yayınlanan ve albümü müjdeleyen “Kaş II” ve “Durmaz Akar”la birlikte 8 şarkıdan oluşuyor. Albümdeki tüm söz ve müzikler Kaan Boşnak’a, düzenlemeler ise Yüzyüzeyken Konuşuruz’a ait.

2018 yılında yayınlanan Akustik Travma albümünden sonra, teklilerle müzikal yolculuğunu sürdüren grup, bu kez 8 şarkıdan oluşan bir albümle dinleyici karşısında. Dinleyeni her bir şarkıda ve her dinleyişte farklı bir dünyaya davet eden Yüzyüzeyken Konuşuruz, bu müzikal çeşitlilik, farklı sound ve duygu durumlarıyla aslında hem müzikseverleri heyecanlandıracak hem de hiç unutulmayacak, kalıcı bir dünya sunacak.

Yaptıkları her çalışmayla dikkatleri üzerine çeken grup, KADER SK.’ta, içsel yolculuklar kadar hayat muhasebesini de müziklerine harmanlamış. Bu anlamda hem şiirsel hem de müzikal bir yolculuk KADER SK.

Mert Medeni’nin prodüktörlüğünü üstlendiği albümde, tüm şarkıların mastering’i Evren Göknar tarafından yapıldı. Fotoğraflarda Fethi Karaduman, tasarımlarda Can Dağlı’nın dikkat çektiği albümde, kapak görseli ise Ayşe Kapusuz’a ait.

Tüm dijital platformlarda yayınlanan KADER SK. albümünün lansman konseri 16 Temmuz’da Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleşecek ve grup, yeni şarkılarını ilk kez binlerce kişiyle Harbiye’de seslendirecek.

Comments


En Son Eklenenler

bottom of page