top of page

Tuğba Yurt’tan yeni şarkı: “Dünya Hevesi”


Tuğba Yurt’tan yeni şarkı: “Dünya Hevesi”

Güçlü yorumu ve çıkardığı single çalışmaları ile başarısını sürdürmeye devam eden Tuğba Yurt yeni şarkısı “Dünya Hevesi”ni dinleyicileri ile buluşturdu.

Sözü Melda Gürbey, müziği İlker Bayraktar ve düzenlemesi ise Tarık İster’e ait şarkının klip yönetmenliğini Melike Beşli üstlendi. Fotoğraf çekimlerini ve single kapak tasarımılarını ise Özger Bayer gerçekleştirdi.

Tuğba Yurt, “Dünya Hevesi” şarkısı ile ilgili olarak, “İlk dinlediğimde beni sözü ve müziğiyle etkileyen nadir slow şarkılardan biri oldu. Stüdyo aşaması ve kayıtlar oldukça keyifliydi. Müzikal anlamda birbirimizi beslediğimiz bir süreç oldu. Klibe gelecek olursak; duygularını net bir dille anlatan güçlenmiş bir kadın yaratmak istedik. Nihayetinde klibin o puslu havasında, şarkının anlatmak istediği duyguyu yansıttığımızı düşünüyorum. Single kapak fotoğrafımızı da yine klipten bir görselle bütünlemek istedik. “Dünya Hevesi” hepimizin yaşadığı ortak duyguları anlatan bir şarkı aslında. Umarım dinleyicilerin de ruhuna dokunan bir şarkı olur. Emeği geçen ve bu süreçte yanımda olan herkese sonsuz teşekkür ederim” dedi.
Comments


En Son Eklenenler

bottom of page