top of page

Teoman’dan yeni tekli: Nevrozumun Zindanı


Türk rock müziğinin efsanevi sanatçılarından Teoman, ‘Nevrozumun Zindanı’ adını verdiği yeni teklisiyle eserlerine bir yenisini ekledi.

Sözü ve müziği Teoman’a ait olan şarkıda usta sanatçı, Safa Hendem, Korhan Futacı, Ediz Hafızoğlu ve Kevin Paul gibi değerli birçok müzik insanı ile çalıştı. Şarkının klip çalışmasında ise Kemal Başbuğ yönetiminde kameralar karşısına geçen Teoman, projenin dokusuna hitap eden bir atmosfer yarattı. Şarkının kapak görseli Nergis Karan tarafından çekilirken projenin lansmanına özel olarak hazırlanan kareler de Sait Erol’un objektifinden yansıdı.

Teoman, yeni şarkısıyla ilgili duygularını şu sözlerle ifade etti:

“Merhaba, yeni klibim ve şarkım ‘Nevrozumun Zindanı’ 31 Mart'ta sizlerle. Bu şarkı, Nisan 2024’te yayınlamayı ve son albümüm olacağını düşündüğüm, “Ben, Zargana, Deus Ex Machina” adlı albümümün ilk single’ı. Şarkı, size albümün estetik ve içerik anlamında nasıl olacağıyla ilgili bir fikir verecektir. Yani ticari bir albüm olmayacağıyla, alternatif bir albüm olacağıyla ilgili. Böyle bir albümün, şarkı yazarlığımı noktalamak için bana uygun olacağını düşündüm. Şarkılar hazır, mayıs ayında stüdyo aşaması başlayacak. Bu tarz şarkıları sevenler için beklediklerine değecek bir albüm olması için elimden geleni yapacağım.”

Teoman’ın ‘Nevrozumun Zindanı’ adını verdiği yeni şarkısı tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Comments


En Son Eklenenler

bottom of page