top of page

Shakira’dan 7 yıl aradan sonra yeni albüm


Shakira’dan 7 yıl aradan sonra yeni albüm

Grammy ödüllü sanatçı Shakira merakla beklenen 12. stüdyo albümü Las Mujeres Ya No Lloran'ı yayımladı.

Shakira'nın 7 yıl aradan sonra çıkardığı “Las Mujeres Ya No Lloran” albümünde 8 yeni şarkı, yeni bir remiksle birlikte; Bizarrap ile "Music Sessions Vol. 53", Karol G ile " TQG ", Ozuna ile " Monotonía ", Rauw Alejandro ile "Te Felicito", Manuel Turizo ile " Copa Vacía " gibi eşsiz iş birliklerinden oluşan 16 parça bulunuyor. Daha önce yayınlanan 7 parça Spotify'da toplamda 3.7 milyar dinlenme toplamıştı.

Albümün çıkışıyla eş zamanlı olarak Shakira, ünlü rapçi Cardi B ile yeni şarkısı "Puntería" için fantezi dolu bir müzik videosu yayınladı. Shakira, iş birliğiyle ilgili şunları söyledi:

"Cardi B'ye şarkıyı gönderdim ve o da hemen üzerine atladı. Onunla çalışmak gerçekten büyük bir zevkti. Onu çok yaratıcı, esprili, dolaysız ve samimi buluyorum."

İngiliz Times gazetesine özel bir kapak röportajı veren Shakira, albüm hakkında son olarak şunları söyledi:

"Bu, acının yaratıcılığa, hayal kırıklığının üretkenliğe, öfkenin tutkuya, kırılganlığın dayanıklılığa dönüşümü. Hayatımın pek çok parçası gözlerimin önünde parçalandı ve bir bakıma kendimi yeniden inşa etmek zorunda kaldım. Kemikleri yerden toplayıp hepsini bir araya getirdim ve hepsini bir arada tutan yapıştırıcı da müzikti."
Comments


En Son Eklenenler

bottom of page