top of page

Sezen Aksu klasiği, Güneş ile yeniden hayat buldu


Güneş, Sezen Aksu klasiği olan “Haydi Gel Benimle Ol” şarkısının remake çalışması ile dinleyicilerle buluştu. 1984 yılında Sezen Aksu tarafından yorumlanarak Türkiye’nin başlıca pop klasiklerinden olan şarkı, Güneş’in özgün yorumu ve ek sözleriyle yepyeni bir karaktere büründü. Orijinal sözleri Aysel Gürel’e, bestesi Onno Tunç’a ait popüler aşk şarkısının Güneş remake’i yüksek temposu ve enerjisiyle dikkat çekiyor.

Güneş, kendi yorumunu ustalıkla kattığı remake için şunları söyledi:

“Sözleri Aysel Gürel, bestesi Onno Tunç’a ait, Sezen Aksu tarafından yorumlanmış "Haydi Gel Benimle Ol" gibi ikonik bir esere kendi yorumum ve sözlerimle tekrar hayat vermek heyecan verici. Farklı jenerasyonlar arasında köprü olan bu şarkıyla böyle bir projede yer aldığım için mutluyum. Dinleyicinin tepkisini merak ve heyecanla bekliyorum.”

Şarkının klibinde ise son dönemlerin gözde dizi çifti Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran’ın başarılı oyunculukları eşlik ediyor.

Güneş’in ilk defa kendisinin olmayan sözleri yorumladığı bu versiyon erkenden yazın gelişini müjdelerken yaz boyunca dans pistlerinin ve radyoların vazgeçilmezlerinden bir olmaya aday. Güneş’in yepyeni yorumuyla “Haydi Gel Benimle Ol”, Sony Music Türkiye dağıtımıyla tüm dijital platformlarda yayında.

Comments


En Son Eklenenler

bottom of page