top of page

Serdar Ortaç’tan bir ilk


Besteleriyle, müzik dünyasına kazandırdığı şarkılarıyla Türk pop müziğine yön veren başarılı sanatçı Serdar Ortaç’ın akustik parçalardan oluşan yepyeni albümü yayınlandı.

Yıllar geçmesine rağmen iz bırakan hit parçalarını ilk kez “Serdar Ortaç Akustik Vol 1” albümünde toplayan Ortaç, bu kez daha yalın ve daha dingin bir tarz ile müzikseverlerin karşısına çıktı. Farklı bir soundla seslendirilen şarkılar adeta zamansız bir başucu albümünü aratmıyor. Toplam 10 şarkının yer aldığı albüm, müzikseverler için hem romantik hem de keyifli bir deneyim sunarak, dinleyicilerde şarkıları sanki ilk defa duyuyormuş hissi yaratıyor. Albümdeki parçaların sözleri Serdar Ortaç ve duayen sanatçı Aysel Gürel imzası taşırken, besteler ise Guillermo William, Enrique Luque, Sotiris Stavridis, Mohamed Abdel Wahab, Kriakos Papadopoulos ve Serdar Ortaç’a ait.

AKUSTİK KONSER TADINDA KLİPLER

“Serdar Ortaç Akustik Vol 1” albümündeki şarkıların klipleri de parçalar kadar naif bir özelliğe sahip. Ünlü yönetmen Kemal Başbuğ tarafından stüdyoda, albümün ruhuna uygun çekilen klipler gönülleri fethedecek.

Serdar Ortaç’ın “Serdar Ortaç Akustik Vol 1” albümü Poll Production by Polat Yağcı etiketiyle tüm dijital platformlar ve Poll Akustik YouTube kanalında yayınlandı

Comentarios


En Son Eklenenler

bottom of page