top of page

Selda Bağcan ve Umut Kuzey’den muhteşem düet


Usta sanatçı Selda Bağcan, Ahmet Kaya ile bilinen “Öyle Bir Yerdeyim ki” şarkısını Umut Kuzey ile birlikte söyledi.

Milyonfest Kapadokya’da seyirciyle buluşan Selda Bağcan, konserinin sonlarına doğru sahnesine, aynı zamanda festivalin organizatörlüğünü de yapan sanatçı Umut Kuzey’i davet etti. Sanatçılara ve gençlere bu imkanları verdiği için Umut Kuzey’e çok teşekkür eden Selda Bağcan, bir anısını da sahnede şöyle anlattı:

“Umut bir gün Unkapanı’nda plak şirketime beni ziyarete gelmişti. Beni gördüğünde gözlerinden yaşlar süzülmüştü. O kadar duygusaldır kendisi.”

Umut Kuzey de “Selda Bağcan bizim için, hatta dünya için çok önemli bir insan. Dünyanın her tarafında sahne alan yegane Türk sanatçımız. Beni onore ettiği için kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra “Öyle Bir Yerdeyim ki” şarkısını birlikte söyleyen Selda Bağcan ile Umut Kuzey, seyircilerden uzun süre büyük alkış aldı.

Umut Kuzey düetin sonunda, “Ferhan Abla (Selda Bağcan’ın menajeri) beni aradı, ‘Oğlum bugün sınav var’ dedi. ‘Yazılı mı, sözlü mü’ dedim, ‘Sözlü’ dedi. Bakalım sınavdan geçtim mi?” derken, Selda Bağcan da “Geçtin, tam bir rockçı gibi söyledin” yanıtını verdi.
留言


En Son Eklenenler

bottom of page