top of page

Sefo’dan yeni şarkı: SÖYLENEYDİBU?


Türkçe rap sahnesinin sevilen isimlerinden Sefo, yeni şarkısı "SÖYLENEYDİBU?"yu müzikseverlerle buluşturdu. Sözleri ve müziği Sefo'ya ait olan şarkının düzenlemesi ve mix işlemleri Aerro tarafından gerçekleştirildi. Mastering işlemi ise Gkg Mastering tarafından yapıldı.

"SÖYLENEYDİBU?" isimli şarkı, Sefo'nun son dönemde çıkardığı diğer çalışmaları gibi birçok müziksever tarafından merakla bekleniyordu. Sefo, şarkısında kendine has üslubuyla bir kez daha dinleyicilerine kendisini hissettiriyor. El Turco Records stüdyosunda kaydedilen şarkı, Türkçe rap dinleyicilerinin beğenisine sunuldu. Sefo, “SÖYLENEYDİBU?” şarkısıyla ilgili olarak, "Uzun zamandır üzerinde çalıştığım şarkımı müzikseverlerin beğenisine sunmanın heyecanını yaşıyorum. Umarım dinleyicilerimiz şarkımızı seveceklerdir" şeklinde konuştu.

Sefo, "SÖYLENEYDİBU?" şarkısıyla bir kez daha Türkçe rap sahnesinde kendini gösterirken, dinleyicilerini de kendisine hayran bırakacak gibi görünüyor. "SÖYLENEYDİBU?" video klibiyle Sefo'nun resmi Youtube kanalında ve tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.

Comments


En Son Eklenenler

bottom of page