top of page

Seda Mete’den “Sevdalım” yorumu


Seda Mete’den “Sevdalım” yorumu

İstanbul’un en şık mekanlarında ve özel gecelerde müthiş sahnesiyle fırtına gibi esen Seda Mete arka arkaya çıkardığı "Adalet" ve "Yanıla Yanıla" şarkılarıyla büyük başarı yakalamıştı. Seda Mete şimdi de “Sevdalım” şarkısındaki muhteşem yorumuyla dinleyicilerine yoğun duygular yaşatıyor.

Seda Mete, “Bülent Özdemir Şarkıları” albümünde seslendirdiği “Sevdalım” ile müzikseverlerle buluştu. 1995 yılında Hazal’ın seslendirdiği şarkının sözleri Seda Akay, müziği Bülent Özdemir’e ait. “Sevdalım” Seda Mete’nin kendine özgü yorumuyla ve Sezgin Gezgin imzalı yepyeni düzenlemesiyle kısa sürede albümün en beğenilen parçaları arasına girdi. Hayranlarının yoğun isteği üzerine kamera karşısına geçen Seda Mete “Sevdalım” şarkısına Sırbistan'ın başkenti ve en büyük şehri Belgrad’ın sokaklarında klip çekti.

Klipte oldukça sadece bir halini sevenleriyle paylaşan Seda Mete “İçimde iki Seda var. Biri sahnedeki çılgın güçlü kadın, diğeri de o büyüleyici atmosfere kapılmayan, mütevazı sakin kadın. Sahne bir illüzyon. Orada kalmaya devam edersem ‘Ben oldum’ derim. Mesele ‘Ben oldum’ dememekte” diye konuştu.


Comments


En Son Eklenenler

bottom of page