top of page

Nilay Dorsa yeni şarkısı “Aynen” ile iddialı bir dönüş yaptı


2000 yılında Best Model yarışmasıyla taçlanan ve yıllardır mankenlik hayatıyla tanınan ünlü model Nilay Dorsa, 2010 yılında müzik hayatına “merhaba” demişti. Kariyerinde birçok işe imza atan Dorsa, yeni single çalışması “Aynen” ile müzikseverlerin karşısına yeniden ve daha da iddialı bir şekilde çıktı.

Günümüz toksik ilişkilerinin anlatıldığı şarkının dikkat çeken klibi ‘özgürlük ve hoşgörü’ ülkesi olarak adlandırılan Tayland Phuket adasında çekildi. Klibin yönetmen koltuğunda Ramtinez oturuyor. Kendisini tam bir doğa aşığı olarak ifade eden Nilay Dorsa, ‘Phuket adasının doğasına, etnik havası ve egzotik yapısına hayranım, beni adeta büyülüyor, buraya aşığım’ dedi.

Ayrıca kendisini ‘Amazon Kadını’ olarak betimleyen başarılı model, savaşçı ve mücadeleci kimliğini de klipte yansıttığını belirtti. Kendisini ‘Zeyna’ karakterine benzettiğini söyleyerek klibinde bu savaşçı ruhunu gerek Phuket adasının atmosferiyle gerekse kostümleri, saç ve makyajıyla bütünleştirerek gösterdiğini de ifade etti.

Hayrettin Güneş prodüktörlüğünde Grand Müzik etiketiyle yayınlanan şarkının söz ve müziği Hakan Gülbiten’e ait. Düzenleme, mix, mastering Voltran Crew imzası taşıyor. Dağıtım ve dijital pazarlamada sounderland - Selim Seven bulunurken kostümler ise Mitra Kostüm’e ait.


댓글


En Son Eklenenler

bottom of page