top of page

Nihan Akın’dan bir ayrılık hikayesi: “Varsın Olsun”


Nihan Akın’dan bir ayrılık hikayesi: “Varsın Olsun”

Son yıllarda yayınladığı hitlerin yanı sıra güçlü sesiyle ve samimi tavırlarıyla dönemin dikkat çeken isimlerinden biri olan Nihan Akın, yeni projesi ''Varsın Olsun'' ile dinleyicisiyle buluştu.

Sözü ve müziği Nihan Akın’a ait olan şarkının iddialı ve günümüz tarzına uygun yenilikçi düzenlemesi ise Ercan Bakalımoğlu imzası taşıyor. Yorumcu, söz yazarı ve besteci kimliğiyle yeteneğini gözler önüne seren sanatçı, aynı zamanda müziği yaşamının bir parçası haline getiren ve Türk Müziği Devlet Konservatuarı Müzikoloji bölümüne birincilikle giren sayılı müzikologlardan.

Ses rengi ve güzelliğinin yanı sıra geniş repertuvarı ve başarılı performansları ile de uzun yıllardır sahnelerden inmeyen Nihan Akın, sahnelerinde de sıkça yer verdiği poptan arabeske kayan yeni dönemin popüler tarzı arabesk şarkılara göz kırptı. “Ben de varım'' diyen sanatçı, iddialı şarkısı ile kısa sürede müzik listelerinin zirvesinde yerini almayı hedefliyor.

Ayrılık acısının ardından gelen sessiz kabullenişin sesi olan ''Varsın Olsun'', Nihan Akın’ın yaşadığı gerçek bir ayrılık hikayesinden yola çıkılmış samimi bir itiraf, samimi bir dertleşme.

Nihan Akın’ın duru güzelliğinin yakın planlarla gözler önüne serildiği, sanatçının ise şarkının her notasıyla bütünleştiği klibin yönetmenliğini İzzet Başlak üstlendi.

Nihan Akın’ın yeni şarkısı ''Varsın Olsun'' DCT Records etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi Nihan Akın Youtube kanalında yayında.Σχόλια


En Son Eklenenler

bottom of page