top of page

Murat Boz 7 yıllık albüm hasretine son verdi


Pop müziğin öncü isimlerinden Murat Boz, 7 yıl aradan sonra yeni albümü “3”ün ilk şarkısı olan ”Derin Mevzular”ı müzikseverlerle buluşturdu.

Müzik dünyasının lokomotif isimlerinden Murat Boz, iki senedir üzerinde yoğun mesai harcadığı albümü için geçtiğimiz aylarda Los Angeles’a giderek iki klip birden çekti. Albümdeki şarkıları teker teker açarak farklı bir sistem ile beğeniye sunacak olan şarkıcının iddialı imajı da hayli dikkat çekiyor.

Son albümü Janti’den sonra single çalışmalarına ağırlık veren Murat Boz’un 7 yıl aradan sonra çıkaracağı ‘’3’’ albümünde yer alan birbirinden önemli isimler de dikkat çekiyor.

Şarkıcının yeni albümünde Ozan Çolakoğlu, Ozan Bayraşa, Gürsel Çelik, Çağrı Telkıvıran, Sabi Saltıel gibi müzik dünyasının adeta yıldız aranjörleri yer alırken, Onur Özdemir, Emrah Karakuyu, Mert Carim, Gökhan Türkmen, İbrahim Halil Başaran, Özlem Güneykaya, Onur Özdemir, Günay Çoban, Serkan İzzet Özdoğan gibi söz yazarları ve besteciler de en özel şarkılarını Murat Boz’un ses getirecek yeni albümüne ayırdı.

Los Angeles’ta iki gün süren klip çekimlerinde ise yaklaşık 80 kişilik bir ekip çalışırken, kliplerde ünlü şarkıcıya Amerikalı oyuncular ve dansçılar eşlik etti. Yönetmenliğini Ecem Lawton’ın yaptığı iki klibin ilki olan

‘’Derin Mevzular’’, albümün yayınlanacak ilk şarkısı ve klibi olma özelliğini de taşıyor. Şarkı, klip ile beraber dinleyenlerin ve izleyenlerin beğenisine sunuldu.

Comments


En Son Eklenenler

bottom of page