top of page

Melike Şahin’den remix albüm

Melike Şahin’in ilk solo albümü Merhem’den beş şarkının remix versiyonlarından oluşan "Merhem Remixes" albümü dinleyicilerle buluştu.

Albüm, “Öpmem Lazım”, “Samatya’da İlk Rakı”, “Uykumun Boynunu Bükme”, “Sardunya’nın Kırmızısı” ve “Nasır” parçalarına, Emre Malikler, Levni, Baker Aaron, Stiver Rework gibi sanatçıların yaptığı remixlerden oluşuyor. Merhem Remixes’te, Melike Şahin’in hit olmuş bazı parçaları farklı yorumlarla dinleyiciye sunuluyor.

Melike Şahin, İstanbullu şarkıcı, söz yazarı ve besteci. Hayranlarının kendisine taktığı isimle, “Diva Bebe” solo kariyerine 2017’de başladı. İlk albümü Merhem’i Şubat 2021’de yayınladı. Şarkıları kısa sürede milyonlarca dinlemeye ulaştı. Güçlü sesi, vurucu şarkı sözleri ve dinleyicileriyle kurduğu kuvvetli iletişim sayesinde, hızla büyüyen ve kemikleşen bir hayran kitlesine sahip. 2022 yazında, Avrupa’nın en köklü ve büyük müzik festivallerinden Roskilde’de sahne aldı. Hemen ardından, Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda birkaç gün arayla, biletleri birer hafta içerisinde tükenen iki unutulmaz konser verdi. Kasım ve aralık aylarında başarılı bir Avrupa turnesine çıktı. Melike Şahin, durmaksızın üretmeye, dünyanın her yerinden müzisyenlerle iş birlikleri yapmaya devam ediyor.
Comments


En Son Eklenenler

bottom of page