top of page

Mela Bedel’den bir isyanın iç çekişi: “Canım”


Mela Bedel, yeni şarkısı “Canım”ı dinleyiciyle buluşturdu.

Yakın zamanda çıkacak albümün de ayak seslerini taşıyan “Canım” şarkısının söz ve bestesi Mela Bedel, prodüksiyonu Azel Bert, mix-mastering’i Kadim Tekin imzası taşıyor.

Mela Bedel, “Canım” şarkısını, “Müzik, her koşulda iyileştirici bir yerde, yüreğimizden tutup bizi ayağa kaldırıyor. Onun bu kudretli yanından güç alarak “Canım”ı yayınlamak istedim. Çünkü bir sanatçı olarak müzikle iyileşirken, yine müzikle iyileştirmeye çalışmak en büyük amacım oldu bu hayatta. Biliyorum, küçüklüğümüzden beri sitem etmemek öğretildi bize. Olanı olduğu gibi kabul etmek zorunda kalmak, zamana boyun eğmek ve çaresizliğin içinde bir umutla yaşamaya devam etmeyi öğrenmek. Kağıda dokunan kalem, kibritten daha çok yangın çıkarır demişler. Sitemim, tüm bu duyguları yaşatan ve bana bu şarkıyı yazdıran hayatın kendisine” cümleleriyle anlattı.

Her ne olursa olsun umudu diri tutmanın önemli olduğunu da hatırlatan Mela Bedel’in, “Canım” dediklerimize gönderdiği ve dinleyenin kalbini iyileştirmesini dilediği şarkısı, tüm müzik platformlarında yayınlandı.

Comments


En Son Eklenenler

bottom of page