top of page

Lola Marsh İstanbul’a geliyor


Dünyaca ünlü indie-pop grubu Lola Marsh, PSM Loves2Gather kapsamında 30 Mart akşamı İstanbul’da müzikseverlerle buluşacak.

2016 yılında yayımladıkları magnetic indie-pop türündeki “You’re Mine” ile ses getirerek, “To All the Boys: P.S. I Love You 2” filminde de yer alan şarkılarıyla ünlenen, Primavera Sound, Pohoda, Exit, Dockville, Pukkelpop, Montreaux, FNAC gibi Avrupa’da ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki önemli festivallerde sahne alan ikili Lola Marsh, 30 Mart akşamı PSM Loves2Gather serisi kapsamında Zorlu PSM %100 Studio’da hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Vokalde Yael Shoshana Cohen ve multi-enstrümantalist Gil Landau’dan oluşan ikili, Frank ve Nancy Sinatra imzalı ikonik parça “Something Stupid” cover’ı ile “Better Call Saul” dizisinde de yer alarak müzikal kariyerlerini emin adımlarla ilerletirken, FIFA 22’nin parçaları arasında yer almayı başaran Garden City Movement işbirlikli teklileri "Summer Night”ı piyasaya sürerek başarılarına başarı kattı. 2017 tarihli “Remember Roses” isimli ilk albümleriyle NPR, Paste Magazine, NYLON, Observer, Interview Magazine gibi prestijli yayınların dikkatini çeken, “Wishing Girl” isimli teklileriyle büyük ilgi gören, müzikseverler tarafından çok sevilen ‘’Run Lola Run’’ ve ‘’Shot Shot Cherry’’ albümleri listeleri alt üst ederek 40 milyonu aşkın dinlenme elde eden Lola Marsh, sevilen şarkılarını İstanbul’daki dinleyicileriyle buluşturmaya geliyor.Comments


En Son Eklenenler

bottom of page