top of page

Koray Avcı’dan “Ne Faydası Var” yorumuTürk müziğinin efsanevi sanatçısı Selami Şahin’e saygı niteliğinde hazırlanan ‘’Selami Şahin Şarkıları 2’’ albümü, birbirinden iddialı sanatçılar eşliğinde dinleyicilerle buluşmayı sürdürüyor.

Başarılı sanatçı Koray Avcı’nın güçlü yorumu ve Alper Atakan’ın düzenlemesiyle yeniden hayat bulan ‘’Ne Faydası Var’’ müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.

‘80’lerin sonundan itibaren İbrahim Tatlıses başta olmak üzere farklı sanatçılar tarafından seslendirilen ‘’Ne Faydası Var’’, Koray Avcı’nın yorumuyla dinleyici kitlesini daha da genişletiyor.

Selami Şahin'in en önemli eserlerini popüler müzik dünyasıyla buluşturan ‘’Selami Şahin Şarkıları 2’’ albümü, Gökhan Türkmen, Can Ozan, KÖFN ve Koray Avcı’nın ardından Göksel, Ceylan Ertem, Serkan Kaya ve Elif Buse Doğan gibi birbirinden güçlü on farklı sürpriz sanatçıyı bir araya getiriyor.

Her hafta yeni bir şarkı ile müzikseverlerin beğenisine sunulan albümün müzik direktörlüğünü Lider Şahin üstenirken projenin görsel dünyası Ethem Onur Bilgiç imzası taşıyor.

Koray Avcı’nın yeniden yorumladığı ‘’Ne Faydası Var’’ Lider Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

 

Comments


En Son Eklenenler

bottom of page