top of page

Kalben’den yeni şarkı geliyor: “İçimde Sen”


Kalben’den yeni şarkı geliyor: “İçimde Sen”

Kalben’in yeni şarkısı “İçimde Sen” 7 Haziran’da müzikseverlerle buluşacak.

“İçimde Sen” şarkısının söz ve müziği Kalben’e, düzenlemeleri Genco Arı’ya ait. Bir aydan kısa bir zaman içinde doğan, kaydedilen ve klibi çekilen şarkı ile ilgili olarak Kalben, şunları söyledi:

“Ben sizinle müziğin içinde, sevgide buluştum. Uyumsuz hissettiren yaralarımdan öptünüz beni, iyileştirdiniz, iyileştiriyorsunuz. Daha çok yazmak, söylemek ve paylaşmak istiyorum şimdi. Hayatımın kalanında hayattan az korkmak istiyorum gitgide. İçimde Sen, dilerim benden hafiflettiği gibi, sizden de hafifletir aşkın ve barışın yoksunluğunu!”

Şarkının klibi, Kalben’in 13 sene önce İstanbul’a yeni taşındığında, ilk sahne aldığı caz kulübünden doğan Bova Sahne’de, Hakan Fikri Bintepe yönetmenliğinde çekildi. Sanat yönetmenliğini değerli sanatçı Hilal Polat’ın üstlendiği kısa film tadındaki klibin oyuncu kadrosunda Genco Arı, Melike Kutluer ve Kaan Karacehennem yer aldı.

“İçimde Sen”  Kalben’in şirketi Hoş Bir Seda ve DMC etiketi ile 7 Haziran Cuma günü tüm dijital platformlarda yayınlanacak.Comments


En Son Eklenenler

bottom of page