top of page

Jay-Jay Johanson konserleri Ekim ayına ertelendi


Dünyaca ünlü İsveçli şarkıcı Jay-Jay Johanson’un Şubat ayında İstanbul ve Ankara’da gerçekleşmesi planlanan iki konseri, Türkiye’de yaşanan deprem felaketi nedeniyle Ekim ayına ertelendi.

Büyüleyici ve melankolik sesi ile dikkat çeken Jay-Jay Johanson’un, 24 Şubat Cuma gecesi Milyon Performance Hall Ankara’da, 25 Şubat Cumartesi gecesi ise İstanbul'da Dorock XL Fitaş Sahnesi'nde sahne alması planlanıyordu. Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi nedeniyle ertelenen konserler, Epifoni Organizasyonu ile 20 Ekim Cuma gecesi Ankara'da Milyon Performance Hall'da, 21 Ekim Cumartesi gecesi ise İstanbul'da Dorock XL Fitaş Sahnesi'nde gerçekleştirilecek.

33Müzik kariyerine çok genç yaşlarda başlayan ve yayınladığı her albümde farklı müzik türlerini deneyimleyen Jay-Jay Johanson, trip-hop’tan electro-clash’e, downtempo’dan indie’ye oldukça zengin bir repertuara sahip. 1996 yılından beri müzik dünyasının içinde olan, verdiği konserlerle Türkiye’de de geniş kitlelere ulaşan Johanson, "Believe In Us", "So Tell the Girls That I'm Back In Town", "Mr. Fredrikson", 'On The Radio', "Time Will Show Me" gibi dillere pelesenk olmuş birbirinden başarılı şarkılara imza attı. Sanatçı geçtiğimiz yıl yayınlanan son albümü 'Rorschach Test'den şarkıların dışında, sevilen klasiklerini de seslendirecek.Comments


En Son Eklenenler

bottom of page