top of page

Güneş, yeni şarkısının gelirlerini depremzedelere aktaracak


Hip-Hop ve R&B’de Türkiye’de akla gelen isimlerden Güneş, son dönemlerde yaşanan üzüntülü olayların kendisinde yarattığı hisler sonucu yazdığı yeni şarkısı “10.000 Parça”yı dinleyiciyle buluşturdu. Güneş, şarkının tüm telif gelirlerini depremzedelere aktaracağını açıkladı.

Empatisi yüksek sözlere sahip şarkıda Güneş, zor durumda olanların duygularını anladığını ifade ederek onlara umut aşılıyor. Pop ve R&B tınılarını taşıyan, sözü ve müziği Güneş’e ait olan şarkının düzenlemesini ise Hamburglu prodüktör ikili The Ironix üstlendi. Şarkının kapak görselini de tasarlayan Güneş, tüm telif gelirlerini depremzedelere aktaracak ve bir nebze de olsa yaraları sarabilmeye katkıda bulunacak.

Kendi sosyal medyasından meslektaşlarına çağrıda bulunarak ‘’S.O.S. : Sesim Olsun Sesin” konserini organize eden Güneş, geliri depremzedelere bağışlanacak konser için yarın Volkswagen Arena sahnesinde olacak. Heja’nın moderatörlüğünü yapacağı konserde, Ati242, Bege, Eno, Elif, Kök$VL, Lvbel C5, Mavi, Reckol, Sansar Salvo, Sefo, Şam, Şanışer & Sokrat ST, Şehinşah ve Tuhan da dinleyicileriyle buluşarak, yardım gecesine katkıda bulunacak.

Şu sıralar ikinci albümünün ve Avrupa turnesinin çalışmalarını sürdüren Güneş’in yeni şarkısı “10.000 Parça”Sony Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

Comments


En Son Eklenenler

bottom of page