top of page

Güneş 16. yüzyıla ışınlandı


Urban-Pop’un Türkiye’de akla gelen ilk ismi olan Güneş, merakla beklenen yeni şarkısı “Yolum Açık”ı dinleyicilerle paylaştı. Sony Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alan şarkı, klibiyle de uzun süre çok konuşulacak.

Sözü ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısının Barok tarzındaki klibi için Berlin’de dans dersleri alan Güneş’in kostümleri Milano’da tasarlandı. Berlin'de 16. yüzyılda inşa edilen Charlottenburg Sarayı’nın Orangerie salonunda, ‘saray daveti’ temasıyla çekilen klipte yaklaşık 100 kişilik bir ekip çalıştı. Hasan Kuyucu’nun yönettiği klipte yer alan geniş cast’ın kullandığı tüm kostüm ve peruklar da konuya ve dönem konseptine uygun olarak titizlikle hazırlandı.

Konsepti, anlatısı, sinematografisi, sanat unsurları, kostümleri ve mekânın büyüleyici ambiyansıyla fark yaratan klibin hikâyesi, sanatçının bir ay sonra çıkacak yeni şarkısının klibine bağlanacak. Güneş, “Yolum Açık” ile müzikal yolculuğunda prodüksiyon niteliği, özgün yorumu ve yenilikçi bakış açısıyla büyürken dinleyici kitlesini her geçen gün genişletiyor.

留言


En Son Eklenenler

bottom of page