top of page

Gökhan Türkmen sınırları zorluyor


Son dönemin en üretken müzisyenlerinden Gökhan Türkmen, sözü Mert Carim’e, bestesi kendisine, düzenlemesi Playjoy’a ait “Kalem”i, GTR Müzik etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu.

Gökhan Türkmen, profesyonel yaşamının 15. yılına girdiği bu dönemde hazırladığı yeni işlerinden ilki Kalem’i, uzun zamandır kalabalık bir ekiple hayata geçirmek için çalıştı. Yoğun bir turne programı, tribute albümler, ortak projeler arasında hazırladığı Kalem’in her türlü detayları ile Gökhan Türkmen kendi ilgilendi.

Korkusuz ve bağımsız olarak müzik üretip sergileyen, yıllar içinde büyük başarılara imza atan Gökhan Türkmen, “Kalem”de gücünün sınırlarını zorluyor. Hem müzikal hem de görsel olarak bambaşka bir proje ortaya koyan Türkmen, şarkı yazmayı hayal denizlerinde yüzmeye, bulutların üzerinde koşmaya benzetiyor.

Kalem şarkısı, insanın kendi kendiyle savaşını ve içindeki varoluş mücadelesini anlatıyor.

ÇARPICI DÖVÜŞ SAHNELERİ

Bugüne kadar 40’ın üzerinde video klip yayımlayan Türkmen, ilk defa aksiyon yönetmeni yakın arkadaşı Uğur Yıldıran ile “Kalem” için Belgrad Ormanları’nda kamera karşısına geçti. Uzun yıllardır sporun birçok dalıyla yakından ilgilenen Türkmen, dövüş sanatlarındaki başarısını gözler önüne serdiği, çarpıcı aksiyon sahnelerinden oluşan klibiyle izleyenleri yine şaşırtacak.

Türkmen, dövüş sahneleri için Mahmut Yalçın’la kameranın karşısında 8 saat boyunca performans sergiledi. Uğur Yıldıran’ın koreografisini yaptığı dövüş sahnelerinde Türkmen, performansı için Sidar Sarı eğitmenliğinde hazırlandı.

Comments


En Son Eklenenler

bottom of page