top of page

Gökhan Türkmen’den “Alışmak Sevmekten Zor” yorumu


Gökhan Türkmen’den “Alışmak Sevmekten Zor” yorumu

Türk müziğinin efsanevi sanatçısı Selami Şahin’e saygı niteliğinde hazırlanan ‘’Selami Şahin Şarkıları 2’’ albümü, birbirinden iddialı sanatçılar eşliğinde dinleyicilerle buluşuyor. 

Heyecanla beklenen albüm, pop müziğinin sevilen seslerinden Gökhan Türkmen’in yeniden yorumladığı ‘’Alışmak Sevmekten Zor’’ şarkısıyla açılışını gerçekleştiriyor. Sözü ve müziği Selami Şahin’e ait olan hit, 1980 yılından bugüne zamansız bir etkiyle varlığını sürdürürken Gökhan Türkmen’in muhteşem performansı şarkının günümüze uzanan bağlarını derinlemesine güçlendiriyor.

Selami Şahin'in en önemli eserlerini popüler müzik dünyasıyla buluşturacak olan ‘’Selami Şahin Şarkıları 2’’ albümü, Gökhan Türkmen’in ardından Can Ozan, Göksel, KÖFN ve Ceylan Ertem gibi birbirinden güçlü 10 farklı sürpriz sanatçıyı bir araya getiriyor.

Her hafta yeni bir şarkı ile müzikseverlerin beğenisine sunulacak olan albümün müzik direktörlüğünü Lider Şahin üstenirken projenin görsel dünyası Ethem Onur Bilgiç imzası taşıyor.

Gökhan Türkmen’in ‘’Alışmak Sevmekten Zor’’ şarkısıyla açılışını gerçekleştiren ‘’Selami Şahin Şarkıları 2’’ albümü, Lider Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

 

Comentarios


En Son Eklenenler

bottom of page