top of page

Eypio’nun yeni albümünde Kibariye sürprizi


Kendine has rap tarzı ve fenomenleşen şarkılarıyla adından söz ettiren Türkçe rapin önemli ismi Eypio, yeni albümü “Bi’ Taksi Çağırın”da Kibariye ile sürpriz bir çalışma yaptı.

Son dönemlerde Filenin Sultanları’nın şampiyonluklarını “Naim” şarkısı eşliğinde kutlaması ve Sibel Can’la yapmış olduğu “Diken mi Gül mü?” şarkısı ile adından söz ettiren Eypio, yeni albümünde ise Kibariye ile bir araya geldi. Enerjisi oldukça yüksek olan “Sen Oyna” isimli sürpriz şarkıda ikiliye Tuğberk Işık da eşlik etti. Eypio bu şarkının bir kısmını, jüri olduğu O Ses Türkiye Rap’te ilk kez seslendirmiş ve büyük beğeni toplamıştı. Şarkının kısa film tadındaki renkli klibini ise son zamanların yetenekli isimlerinden Ümit Şahin ve Samet Eruzun, Kadıköy Yazıcıoğlu’ndaki bir elektronik mağazasında çekti.

Kibariye, yeni şarkıları için “Eypio’nun işlerini uzun zamandır ilgiyle takip ediyordum ve ortaya çok güçlü bir parça çıkacağına emindim. Şarkının altyapısını ilk dinlediğimde çok heyecanlandım. Bu şarkı hem benim hem de Eypio’nun kendi kariyeri için güzel bir adım oldu” yorumunda bulundu. Eypio ise, “Bu şarkıyı müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyorum. Enerjisi yüksek ve kaliteli bir iş oldu. Şarkının altyapısını dinlediğimde sözler zaten kendiliğinden aktı. Fantezi müzik ile rap müziği birleştirdik ve ortaya çok güzel bir iş çıktı” şeklinde konuştu.

Eypio, merakla beklenen yeni albümünün kayıtlarını İstanbul, Hollanda ve Almanya’daki farklı stüdyolarda aldı. Farklı stüdyolardaki farklı aranjörlerin elinden çıkan albümün her şarkısında farklı Eypio tarzları dinleyicilerle buluşuyor. “Bi’ Taksi Çağırın” albümü, çıkış şarkısı “Sen Oyna”nın klibi Netd Müzik Youtube Kanalı ve tüm dijital platformlarda.

Comments


En Son Eklenenler

bottom of page