top of page

Ergül Miray Şahin: Umut azalıyor ne yazık ki


Başarılı oyuncu Ergül Miray Şahin, oyuncuların yetenekten öte güzellik ve sosyal medyası ile değerlendirildiğini belirterek, “Umut azalıyor ne yazık ki. Oyunculukla alakasız bir yarışın içinde buluyorsunuz kendinizi” dedi.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan başarılı oyuncu Ergül Miray Şahin, eğitiminden oyunculuğa, yeni projelerinden özel hayatına, merak edilenleri MAG dergisine anlattı. Küçüklüğünden bu yana pek çok dizi ve filmde yer alan, son olarak “Seversin” dizisiyle sevenlerinin karşısında olan Ergül Miray Şahin, en keyif aldığı işin “Seversin” olduğunu söyleyerek, “Hem oynadığım karakter hem de ekibin tamamı çok keyifliydi. Sete giderken yabancı insanların yanına gidiyor gibi değildim, aile gibi hissedebildiğim tek iş oldu. En zoru da “Yalaza” dizisiydi. Şehir dışında kalmam gerekiyordu ve çok bunalıyordum” diye konuştu.

Oyunculuğun Türkiye’deki gidişatı hakkında da konuşan Ergül Miray Şahin, “Umut azalıyor ne yazık ki. Yeteneğinizden çok güzelliğiniz ve sosyal medyanızla değerlendiriliyorsunuz. Oyunculukla alakasız bir yarışın içinde buluyorsunuz kendinizi. Aynı zamanda çağın getirdiği de bu ve ayak uydurmanız lazım” ifadesini kullandı.

コメント


En Son Eklenenler

bottom of page