top of page

Ece Seçkin “Masum” ile kadınların sesi oluyor


Müzik listelerinin zirvesinde yer alan, iddialı sahne şovları ve hit şarkılarıyla olduğu kadar pop müziğin içindeki yenilikçi ve yaratıcı duruşuyla da olağanüstü bir imaj sergileyen Ece Seçkin, ‘’Masum’’ adını verdiği yeni teklisini müzikseverlerin beğenisine sundu.

Sözü ve müziği Ardy, düzenlemesi Denizkan Boz’a ait olan şarkının mix ve mastering’i ise Buğra Kunt imzası taşıyor. Masum ile enerjik ve kendinden emin bir havayla dinleyicisinin karşısına çıkan Ece Seçkin, bu yeni çalışmasında kendisi gibi benzer sağlık sorunlarını yaşayan kadınların sesi olmayı amaçlıyor.

Şarkısının kapak görselinde alerjik hastalığı sebebiyle oluşan iğne izlerini çiçeklerle kapatan Ece Seçkin, duygu ve düşüncelerini sosyal medya hesabından şu şekilde paylaştı:

‘’Kolumdaki çiçek şu anda hala devam eden tedavimle alakalı bir nüansı temsil ediyor. Alerji hastasıyım. Hayatımın bir dönemini sürekli kollarımdan iğne olarak geçirmek zorundayım ve bu durumla barışık olmayı öğrendim. Klibime her baktığımda bugünkü inancımı ve sabrımı bana hatırlatması için bu tema üzerinden ilerledik.’’

Projenin klip çekimlerinde İdil Dizdar ve Said Dağdeviren’in ortak yönetmenliğinde kameralar karşısına geçen Ece Seçkin, çabalamadan başardığı yalın ve doğal haliyle kariyerine yine gösterişli bir proje ekliyor.

Başarılı pop yıldızı Ece Seçkin’in yeni şarkısı Masum, DMC etiketiyle tüm müzik platformlarında yayınlandı.


15 görüntüleme

En Son Eklenenler

bottom of page