top of page

Cihan Mürtezaoğlu’ndan yeni albüm: “Köprülerin Üzerinde”Alternatif müziğin önde gelen isimlerinden, söz yazarı, besteci ve aranjör kimlikleriyle de öne çıkan Cihan Mürtezaoğlu, yeni albümü “Köprülerin Üzerinde” ile müzikseverlerle buluştu.

Şarkılarıyla ruhun derinliklerine dokunan sanatçı “Köprülerin Üzerinde”de 4 yeni şarkıyla (Köprülerin Üzerinde, Yana Yana, Kök Salmadan, Bu Bir Rüya) dinleyicilerini selamlarken, son dönemde yayınlanan single çalışmalarına da (Camdan Tepside, Derde İhanet Edemem, Bir Canım, Biz Yine Burda, Yansın, Yanmayana Her Yer Kar, Soytarı İpi, En Yanı) albümde yer verdi.

Cihan Mürtezaoğlu’nun kendine has yorumuyla zenginleşen albümde söz, müzik ve düzenlemelerde sanatçının kendi imzası bulunuyor. (Albümdeki tek düet çalışma olan “Derde İhanet Edemem”in düzenlemesi Deniz Tekin’e, “Camdan Tepside” şarkısında ise düzenleme Alaca’ya ait.)

Albümle aynı isimli çıkış şarkısında ise yine söz ve müzik Cihan Mürtezaoğlu imzası taşırken, düzenlemesi Cihan Mürtezaoğlu ve Zafer Tunç Resuloğlu’na ait.

Albümün dikkat çekici kapak tasarımı ise Ersin Şahin tarafından yapıldı.

Cihan Mürtezaoğlu’nun “Köprülerin Üzerinde” albümü tüm dijital müzik platformlarında yayında.

 

 

 

Yorumlar


En Son Eklenenler

bottom of page