top of page

Christina Aguilera ilk kez Türkiye’deki hayranlarıyla buluştu


Müzik dünyasının en önemli kadın yorumcularından Christina Aguilera, Türkiye’deki ilk konserini dün gece Antalya Regnum Carya'da verdi.

‘Regnum Live in Concert’ kapsamında birbirinden ünlü dünya starlarına ev sahipliği yapan Regnum Carya, dün gece pop müzik dünyasının en özel seslerinden Christina Aguilera'yı ağırladı. Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan, 2 bin 500 kişi kapasiteli Pearl Event Area’yı hıncahınç dolduran Christina Aguilera, muhteşem bir ses ve görsel şölen sunan, hem göze hem kulağa hitap eden sahnesiyle herkesi büyüledi. 'Stripped' ve 'Dirrty' gibi 2 önemli hit şarkısı ile konserine başlayan enerjik sanatçıya, sahnede 8 dansçı ve 3 vokalist eşlik etti. 'Genie in a Bottle', 'What A Girl Wants' gibi şarkılarını arka arkaya seslendiren sanatçı, “Uzun bir süreden bu yana kariyerimde beni destekleyen, takip eden sizlerle nihayet burda göz göze buluştuğum için çok mutluyum“ diyerek hayranlarına teşekkür etti. Christina Aguilera, “Unutmayın tek bir hayatımız var bu gece her bir anını doyasıya yaşayacağız. Sonuçta yarın ne olacağını bilemeyiz” diyerek seslendirdiği 'Feel this Moment' şarkısında ise enerji iyice yükseldi.

Konserin en duygusal anlarından biri ise 'Say Something' şarkısında yaşandı. Şarkı öncesinde etkileyici bir konuşma yapan Aguilera, “Hiçbir zaman umudunuzu kaybetmeyin, hayata sıkı sıkıya bağlanın. Sizi ayakta tutan şey hayallerinizdir” diyerek şarkıyı vokalisti ile beraber seslendirdi.

“Lady Marmalade“ sonrasında gelen “Beautiful”daki 4 oktavlık sesi ve yorumu ile herkesi kendine hayran bırakan Christina Aguilera, kapanışı herkesi dansa davet ettiği ”Fighter” ve “Let There Be Love” ile yaptı. Sanatçı, “Sizi seviyorum” diyerek alkışlar eşliğinde sahneden indi. Konseri Acun Ilıcalı, efsane futbolcu Clarence Seedorf, Pelin Akil, Ece Seçkin gibi ünlü isimler de izledi.

Regnum Carya, dünyaca ünlü sanatçıları sahnesinde ağırlamaya 21 Ağustos gecesi BRIT ödüllü İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Tom Odell ile devam edecek.


Comments


En Son Eklenenler

bottom of page