top of page

Ceren Gündoğdu’dan yeni single: “Rehin”


Türk pop müziğinin yükselen kadın sanatçısı Ceren Gündoğdu’nun 2024 yılında yayınlayacağı, tamamı kendisine ait şarkılardan oluşacak ikinci stüdyo albümünden “Rehin” şarkısı CGC Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Söz ve müziğini Ceren Gündoğdu’nun yazdığı şarkının mix’i Emre Nişancı, mastering çalışması ise Dinçer Demirci imzası taşıyor. Hollanda’nın Amsterdam ve Haarlem şehrinde çekimi gerçekleşen klibin prodüktörlüğünü Berlinli prodüktör Özgür Akgül üstlenirken, klibin yönetmen koltuğunda ise Onur Cabi yer aldı.

Rehin şarkısının hikayesini de sevenleriyle paylaşan Ceren Gündoğdu, “Yabancı birine teslim olmanın korkutucu ama bir o kadar da cezbedici yanının hikayesini anlatıyor. İki insanın birbirini anlaması, anlaşılabilmek; ne sıradan bir talep ve gerçekleşme olasılığı ne denli zor bir dilek. Anlamak aslında bir niyet işi. Tıpkı sevmek gibi. Buna niyetli iki insan aynı dili konuşmasa dahi yakın olmanın bir yolunu bulabilir. Salt bu ihtimal bile bir ömrü sevgiyi aramaya adamanız için ilham kaynağıdır” dedi.


Comments


En Son Eklenenler

bottom of page