top of page

Can Ozan’dan yeni şarkı: “Ağlama Ben Ağlarım”


Yeni kuşağın başarılı isimlerinden Can Ozan, sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Ağlama Ben Ağlarım’ adlı yeni sürpriz şarkısı ile müzik listelerine iddialı bir giriş yapıyor.

Üçüncü yeni müzik kuşağının üretken ve yetenekli isimleri arasında bulunan Can Ozan, projesini titiz ve yoğun bir kayıt sürecinin ardından takipçileriyle buluşturuyor. Türkiye'nin en çok dinlenen sanatçıları arasında yer alan Can Ozan, yeni çalışması ile sevenlerine müzikal açıdan renkli ve duygusal çeşitliliklerle zenginleşen melankolik bir şarkı sunuyor.

Ritim, düzenleme ve sound yapısı itibariyle her denemesinde yenilikçi çalışmalar ortaya koyan Can Ozan, balad bir atmosfere dayandırdığı ‘Ağlama Ben Ağlarım’ ile bir kez daha müziğinde kalıplara girmeyi reddediyor. Şarkının prodüktörlüğü sanatçının kendisine ait olurken, Canberk Cebecioğlu ve Buğra Ortakçı gibi değerli müzisyenler projeye eşlik ediyor.

Sar Bu Şehri, Toprak Yağmura, Öyle Kolay Aşık Olmam ve Hiç Kimsenin Günahı Yok gibi şarkılarıyla milyonların sevgilisi haline dönüşen Can Ozan, birbiri arkasına çıkardığı romantik şarkılarla bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Türkiye’nin birçok performans mekanında sahne alarak müzikseverlerin büyük beğenisini toplayan Can Ozan, yeni şarkısı Ağlama Ben Ağlarım’ı yeni konserlerinde söyleyeceğinin müjdesini veriyor.

Müzik evreninde kendine özgü bir ilerleyiş kaydederek başarılı yolculuğunu sürdüren Can Ozan’ın yeni şarkısı Ağlama Ben Ağlarım, sanatçının kendi yapım şirketi aracılığıyla tüm müzik platformlarında yayında.

Comentários


En Son Eklenenler

bottom of page