top of page

Bahadır Tatlıöz ve Gülden’den sürpriz düetBir araya geldiklerinde muhteşem bir enerji yakalayan Bahadır Tatlıöz ve Gülden, efsane düetleri "Uzun Lafın Kısası"ndan 8 yıl sonra yepyeni bir projede tekrar buluştular.

Sevenlerinin merakla beklediği yeni düet "Aşk Bir Yangın"ın söz, müzik ve düzenlemesi Bahadır Tatlıöz imzası taşıyor. Türkçe popun en duygusal hallerinin bütünleştiği şarkıda modern soundlar ile akustik enstrümanlar ise bir arada yer alıyor. Elektronik davul soundu, modern vokal efektleri ile etnik doku ve sazların bir araya geldiği şarkıda sanatçıların vokal performanslarının uyum ve ahengi de dikkat çekiyor.

Sete kamyonla getirilen gerçek sonbahar yapraklarının eşlik ettiği masal tadında çekilen klibin yönetmenliğini İzzet Başlak üstlendi. Projenin ruhuyla tam bütünleşen ve büyüleyici bir atmosferde çekilen klip, kalabalık bir ekip eşliğinde bir günde tamamlandı.

Daha önce de bir araya gelerek yayınladıkları düetleri ile müzik listelerini alt üst ederek zirveye yerleşen ikili, yeni projeleri ''Aşk Bir Yangın'' ile de dijital müzik listelerini altüst etmeye hazırlanıyor.

Bahadır Tatlıöz & Gülden daha şarkı yayınlanmadan sosyal medya hesaplarında paylaştıkları teaser ile de beğeni ve yorum yağmuruna tutuldular.

Bahadır Tatlıöz & Gülden’in yeni düeti ''Aşk Bir Yangın'' Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi aynı gün Bahadır Tatlıöz Youtube kanalında yayında.Comments


En Son Eklenenler

bottom of page