top of page

Bahadır Tatlıöz’den yeni albümünün habercisi: “Dön Bana”


Yayınlamış olduğu projelerle ve Türk müziğine getirdiği yeni solukla, dönemin en etkili ve en üretken isimlerinden biri haline gelen müzisyen, söz yazarı, aranjör, klip yönetmeni ve prodüktör Bahadır Tatlıöz çok yakında yayınlanacak ''Berceste'' albümünün geri sayımına başladı.

“Berceste”nin ana prodüktörlüğüyle ve her detayıyla bizzat ilgilenen sanatçı, albüm habercisi ''Dön Bana''yı müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. ''Dön Bana''nın sözü, müziği ve düzenlemesi sanatçının kendisine ait olurken, yazın son demlerine eşlik eden detaylardan oluşan ve Gümüşlük'te çekilen klibin yönetmenliğini de yine Bahadır Tatlıöz üstlendi.

''‘Dön Bana’ ile albümün geri sayımı da başlamış olacak” diyen sanatçı duygularını şu sözlerle ifade etti:

''Heyecanım çok büyük. Bu albüm tarz ve duygu olarak birbirinden bağımsız şarkılardan oluşuyor. Birçok Bahadır Tatlıöz göreceğiz albümde. ‘Dön Bana' da o farklı Bahadır'lardan biri olacak. Duygusal yapısı ve modern sound anlayışı ile benim bambaşka bir yanımı temsil eden 'Dön Bana'yı dilerim ki çok seversiniz.''

Bahadır Tatlıöz’ün yeni projesi ''Dön Bana'' Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında, video klibi ise Bahadır Tatlıöz Youtube kanalında yayınlandı.

Comentários


En Son Eklenenler

bottom of page