top of page

“Ani” albümü hikayesini tamamladı

Ani’nin kendi adını taşıyan albümünün son şarkısı “Neden İnanasın” ve albümün tamamı tüm dijital müzik platformlarındaki yerini aldı.

Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Ani” albümünün 10’uncu ve son şarkısı “Neden İnanasın”ın söz ve müziği Ani’ye ait. Şarkının düzenlemesinde Ani’ye Orkun Tunç ve Gonca Varol eşlik etti. Albümün tüm mix ve mastering işlerini ise Erim Arkman üstlendi.

“Ani” adlı albümde yer alan her şarkı Ani’nin farklı dönemlerinde ve her değişiminde deneyim ettiği yaşantısından ortaya çıkan bir hikayeyi yansıtıyor. Neredeyse her şarkının farklı bir janrası olması, Ani’nin kendisini yansıttığı bir karma albüm olmasının yanı sıra aynı zamanda bir müzik ziyafetine dönüşüyor. Genç yaşına rağmen her şarkısının söz ve müziğini kendi üreten Ani, dinleyicileri iç yolculuğuna sürüklerken, single olarak yayımlanan albümün tamamı çok net bir kompozisyon çiziyor. Hayatta zorlandığı döngüleri birleştirmiş ve o dönemlerde yatkın olduğu janralarla hislerini müziğine yansıtmayı başarmış olan Ani, albümü kendi “araf”ı olarak tanımlıyor.


Comentarii


En Son Eklenenler

bottom of page