SEFO DÜNYA’YA AÇILIYOR!

SEFO DÜNYA’YA AÇILIYOR!


“Bilmem mi?” şarkısıyla 2021 yılına damga vuran ve en çok dinlenen şarkıya imza atan Sefo; Latin Müzik Dünyası’nın dev isimlerinden Reik ile bir araya geldi. Şarkıları aylık 19 milyon dinleyiciye ulaşan, video klipleri milyonlar tarafından izlenen, Latin GRAMMY, Billboard Latin Music ve MTV Music Awards gibi dünya çapında çok önemli ödüllere layık görülen Reik, “Bilmem mi?” şarkısını İspanyolca seslendirdi.

“Mírame (Bilmem mi? Remix)” versiyonu için bir araya gelen Sefo ve Reik kış aylarında şarkının bu yeni Latin versiyonu ile müzikseverlerin içini ısıtacak.

Dünya çapında en çok dinlenen Meksikalı grup ünvanını taşıyan Reik ve Türkiye’nin yükselen yıldızı Sefo 2022 yılının en ses getirecek birlikteliklerinden birine imza atarken, müzik severler şarkı henüz yayınlanmadan sosyal medyada “Bilmem mi” şarkısının İspanyolca versiyonunu istediklerinin mesajlarını vermişti.

Dijital platformların iki şampiyonu Sefo ve Reik “Bilmem mi?” şarkısını bambaşka bir versiyon ile “Mírame” adıyla 11 Şubat’ta sevenleriyle buluşturacak.