Kurtuluş Kuş& Burak Bulut - Zehra ödüllerini aldı!

Kurtuluş Kuş& Burak Bulut - Zehra ödüllerini aldı!

2021 yılının en iyi çıkış yapan sanatçısı ödülüne Kurtuluş Kuş& Burak Bulut - Zehra layık görüldü. 47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. Türkiye'nin müzik, televizyon ve sinema alanlarında en iyilerin belirlendiği Altın Kelebek Ödüllerinde kazanan isimler arasında Kurtuluş Kuş& Burak Bulut - Zehra'da yer aldı.

Kurtuluş Kuş - Burak Bulut : Herkese çok teşekkür ederim. Bu ödülü bize layık gördüğünüz için... Ben İstanbul'a sekiz ay önce geldim. Kurtuluş benden bir ay önce geldi. Beş ay önce de bir araya geldik. Beş ay içerisinde 1 milyar dinlenmişiz herkese çok teşekkürler.

Ben bu anın hayalini beş sene önce kurdum. Aklım da şu vardı; ben ödül alacağım ailemden herkes izleyecek şimdi bir kişi eksik. Dedem rahmetli oldu ödülü ona adıyorum.

Zehra : Bu güzel ödülü almak benim için büyük bir gurur. Beni destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Ben de bu ödülü yedi yıl önce kaybettiğim babam için alıyorum. Bana hep inandı, destek verdi ona layık olabilmek için elimden gelen her şeyi yapacağım.