Gökhan Türkmen, Fişekhane’deydi!

Gökhan Türkmen, Fişekhane’deydi!

Gökhan Türkmen, Fişekhane Deniz Konserleri serisi kapsamında dün akşam sahnede hayranlarına her zaman olduğu gibi unutulmaz bir performans sergiledi. Türkmen, deniz kıyısındaki eşsiz atmosferde disco funk albümü ‘7’den ‘Heyecan’, ‘Falan Filan’, ‘Çürük’ gibi şarkılarının yanı sıra ‘Sen İstanbul’sun’, ‘Çatı Katı’, ‘Lafügüzaf’, ‘Taş’ gibi en sevilen şarkılarını dinleyicilerle birlikte seslendirdi.

Son yıllarda pop müziğinde fark yaratan sesiyle ve şarkılarıyla öne çıkan Gökhan Türkmen, dün akşam Fişekhane Deniz Konserleri serisi kapsamında, led gösterileri ve canlı sahne performanslarıyla unutulmaz bir konsere daha imza attı. Müzikseverlerin neredeyse tüm şarkılarına hep bir ağızdan eşlik ettiği konserde, eğlenceli ve keyifli dakikalar yaşandı. Son albümü ‘7’nin şarkılarının yanı sıra ‘Sen İstanbul’sun’, ‘Çatı Katı’, ‘Lafügüzaf’, ‘Taş’ gibi en sevilen şarkılarını da seslendiren Türkmen, etkileyici performansıyla izleyicilerden tam not aldı.
‘7’ albümüyle kısa sürede büyük bir hit haline dönüşen şarkısı Şerefine ve ilk defa Kapadokya’da çektiği yeni video klip şarkısı ‘Heyecan’ ile seyircileri coşturan Gökhan Türkmen soğuğa rağmen enerjisinde bir şey eksilmeden orkestrası ile performansını sergilerken Mavi şarkısında sahnede melek kanatları ile eşlik eden dansçılar gecenin sürprizi oldu.