Özgür Aras’ın Yeni Kitabı “ Bazı Aşklar Yenik Başlar” Art Arda Yeni Baskılar Yapıyor.

Özgür Aras’ın Yeni Kitabı “ Bazı Aşklar Yenik Başlar” Art Arda Yeni Baskılar Yapıyor.

Meslek hayatında müzik, televizyon, eğlence ve sanat camiasında hatırı sayılır bir tecrübeye sahip olan ve pek çok ünlü ismin iletişim danışmanlığını yapıp, yönettiği krizlerle sayısız başarılara imza atan; yazdığı kitaplar, İstanbul gece hayatına kazandırdığı mekânlar, ses getiren sosyal sorumluluk kampanyaları ve aldığı sayısız ödülle adından sıkça söz ettiren ünlü iletişim danışmanı , yazar Özgür Aras’ın geçtiğimiz hafta İnkılâp Kitabevi tarafından yayımlanan 12’nci kitabı “Bazı Aşklar Yenik Başlar” a okurlar yoğun ilgi gösterdi. Kitap, hafta sonu birçok online kitap satan sitelerde tükenerek 4. baskısını yaptı.

Değersizlik duygusuyla baş etmeye çalışırken ilişkilerinde durmadan sınırları zorlayan Deniz’in öyküsüyle günümüzün dürüstlük, sadakat ve şefkatten uzak sözde aşklarını anlattığı romanında Aras’ın psikolojik öyküleri, ilmek ilmek işlediği karakterleri çok beğenildi.

Deniz ve Cansel, şiddetli kavgalarla süren ve her bitti dendiğinde tekrardan başlayan bağımlı bir ilişkinin iki kahramanı… Bir gün karakolluk olduklarında Deniz’in canına tak ediyor ve yolunu ayırıp gerçek aşkın peşine düşüyor. Hiç ummadığı bir anda Güneş doğuyor hayatına. Çok satan aşk romanlarının yazarı Güneş, ona şifa olmayı deniyor. Deniz’e değer veriyor, onu sevgisiyle sarıp sarmalıyor. Ancak alışık olduğundan çok daha büyük bir sevgiyle belki ilk kez gerçekten değer gören, bir nevi ezberi bozulan Deniz bu aşkı elleriyle yıkmaktan alamıyor kendini. İlk fırsatta yalanlar ve sadakatsizlikle bu “hak etmediği” mutluluktan kaçıp hep bildiği şeye, mutsuzluğa koşuyor.