HABERLER

Bahadır Tatlıöz'den " Saki " Yayında!

''Bahadır Tatlıöz'', ''Saki'' isimli yeni şarkısında Kazakistan’lı yıldız Kamshat Zholdybayeva ile bir araya gelerek dikkat çekici bir projeye imza attı.
Başarılı sanatçının yeni projesi ''Saki'' son derece enerjik yapısının yanı sıra klibin içindeki sürprizler ile de sosyal medyayı sallayacak nitelikte ve çok konuşulacak bir proje oldu.
Klipte son dönemin sosyal medyada en popüler Youtuber’ları Röportaj Adam ekibi ve sevilen şarkıcılar Aydilge, Grup Yirmi7, Aydın Kurtoğlu gibi bir çok sürpriz isim yer aldı. Etkili ve son derece sempatik bir kurgu ile oldukça ilgi çekecek olan klibin yönetmen koltuğunda yine Bahadır Tatlıöz yer alıyor.
Söz, müzik ve düzenlemesinde her zamanki gibi Bahadır Tatlıöz'ün imzası olan ''Saki'' yılın iddialı yapımları arasında yerini aldı.

Bu Yaza " Bal " la Girecekler!

Youtube’da milyonlar izlenen ”Kafalar” grubunun üyelerinden Bilal Hancı ve “Cennetten Çiçek” şarkısıyla yıldızı parlayan Zehra, sözü ve müziği Sefa Nuh Polat’a, düzenlemesi Ercan Bal’a ait “Bal” şarkısıyla bu yazı karşılayacaklar. Zehra ve Bilal Hancı, sosyal medya hesaplarından şarkılarının kısa bir kısmını paylaşıp, hayranlarından birinin düğününe ziyaret edeceklerinin sinyallerini verdiler.

“BAL” I KARAVANDA ÇEKTİLER

Zehra ve Bilal Hancı’nın, bu yazın en iyi aşk şarkılarından biri olmaya aday projeleri “Bal” için Can Bilgidağ yönetmenliğinde kamera şarkısına geçtiler. Şile’de yaklaşık 16 saat süren klip çekimi, karavanla tatile çıkan iki sevgilinin maceraları ele alındı.

Gülben Ergen " Anneliğim Yaşama Sebebim"

Ünlü sanatçı Gülben Ergen, yeni kozmetik markasının tanıtımında ‘N Alaçatı Dergisi’nin sorularını yanıtladı. Sahne, televizyon ve sosyal sorumluluk projelerinde başarılı işlere imza atmış Ergen, güzellik formülünü ‘N Alaçatı Dergisi’ne verdiği röportajda açıkladı: “Bedenime saygılıyım. Gece hayatı, alkol, dedikodu, hayatımda hiç tercihim olmadı. Anneliğim lütuf. Anneliğim yaşama sebebim. Mesleğim özgürlüğüm ve kendimi ifade edebildiğim bir alan.”

Beden ve ruh sağlığı için başkalarının hayatlarıyla ilgilenmediğini ifade eden güzel assolist, sağlıklı beslenerek, iyi niyetini besleyerek yaşamaya özen gösterdiğini söyledi.

PAMUK PRENSES GİBİ DOLAŞIYORUM

N Alaçatı Dergisine verdiği röportajda, oğulları Atlas, Ares ve Güney’den zaman zaman övgüler aldığını belirten ünlü sanatçı “Provaya gidemediğim zamanlarda sahne kostümlerim eve geliyor o zaman evin içerisinde Pamuk Prenses gibi dolaşıp onların fikrini alıyorum. Genelde beğeniyorlar. Markamızı seviyorlar. Vegan ürünlere merakları arttı” dedi.

Gökhan Türkmen'den "Mahşer"

Gökhan Türkmen yeni şarkısı “Mahşer” ile müzikseverleri
derinden sarsacak. Duygu yüklü ve bir o kadar da kederi
baharla harmanlayan şarkı, tüm dijital platformlarda
yerini aldı.
Sözleri bestekar, müzisyen ve oyuncu Mert Carim’e ve müziği
Gökhan Türkmen’e ait parça Mahşer, arabesk ezgilerin vintage
synthlerle süslendiği, duygu yoğunluğu yüksek olan, deep
sound’un modernize edildiği bir şarkı. Türkmen yeni şarkısı için
“Can yakar, yaktıkça da yansın istersiniz. Mahşer gibi.”
diyerek müzikseverleri derinden etkileyeceğinin sinyalini
veriyor.
20 kişilik bir ekiple Address Hotel’de çekilen ‘Mahşer’in görüntü
yönetmenliğini Varol Şahin, video klip yönetmenliğini birçok
projesinden birlikte çalıştığı Murat Joker üstlendi. Klipte Gökhan
Türkmen’e oyuncu Naz Çağla Irmak eşlik etti.

Yeni Single “Aman”

Geçtiğimiz yıl yayınladığı 5 yeni single çalışmasıyla
adından sıkça söz ettiren başarılı sanatçı Yaşar İpek,
“Aman” adlı yeni şarkısını orijinal ve Deep Mix versiyonu
ile beraber yayınlandı.
Sözü, müziği Sinan Akçıl, düzenlemesi Mustafa Ceceli
imzalı “Aman”ın mastering’i de Koray Püskül’e ait. Deep
Mix versiyonu ise Serxan İsgenderov tarafından aranje
yapıldı.
Şarkının fotoğraf çalışmalarını Yaşar İlter Kabasakal
üstlendi. Kullanılan enstrümanlara bakıldığında ise Erdinç
Şenyaylar gitarda, Mehmet Atakay ise perküsyonda yer
aldı.
Yeni çalışmasını kliplendiren İpek, Hilmi Özer, yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.

Soner Arıca “Seninle Öğrendim” Diyor!

Soner Arıca söz ve müziği kendine ait olan “SENİNLE ÖĞRENDİM” isimli yepyeni
single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor.
İki versiyon olarak sunulan “SENİNLE ÖĞRENDİM” single’ının orijinal versiyonun
düzenlemesinde Miraç Kutlu’nun, epik versiyonunun düzenlemesinde ise GeCeden’in
imzası var.
Arıca, “SENİNLE ÖĞRENDİM” isimli yeni şarkısının iki versiyonuna, iki farklı video klip
çekti. Klipler; Arya Beren Yıldırım’ın sanat yönetmenliğinde, Anizabet’in görüntü
yönetmenliğinde, Burak Yıldırım ve Soner Arıca’nın yönetmenliğinde Kapadokya’da
çekildi.
Sanatçıyı, video kliplerinde; Aşk Vadisi, Kızıl Çukur, Kılıçlar Vadisi, Güllü Dere, Ürgüp,
Göreme, Avanos, Çavuşin, Saklı Kanyon, Dostluk Anıtları, Kolonlu Kilise gibi yerlerinin
muhteşem atmosferinde izliyoruz.
“SENİNLE ÖĞRENDİM” in orijinal versiyonunun video klibinde Giray Sepin imzalı yeşil
bir pardösü, Tornado Deri’nin klibe özel tasarladığı yelek ve Emino Tillo kreasyonundan bir çizme ile kamera karşısına geçen Soner Arıca, single’ın epik versiyonunun video klibinde ise, şarkının bu düzenlemesinin duygusuyla tamamen örtüşen, Emino Tillo’nun antika koleksiyonundan 100 yıllık bir derviş hırkası giydi.

Aydilge'nin Yeni Single'ı "Kendimi Kırdım Ben"

Türkiye'nin kendi söz ve bestelerini yazan sayılı kadın
sanatçılarından olan Aydilge yeni single'ı “Kendimi Kırdım
Ben” ile farklı soundunu bir kez daha ortaya koyuyor.
Söz bestesi Aydigle'ye ait olan şarkının düzenleme, mix ve
masteringi ise Dorukhan Yalnız imzası taşıyor.
Elektronik, rock elementlerin mistik doğu motifleriyle
harmanlandığı şarkısında, dünyanın geldiği korkutucu hali
konu alan Aydilge, pandemi, savaş, ekonomik sıkıntılar,
sosyal medya zorbalığı gibi pek çok mesele nedeniyle
hepimizin yaşadığı hayal kırıklığı ve parçalanmışlığı dile
getiriyor.
Sosyal Medyanın Yalanlarını Eleştiriyor...
Şarkının klibi için ünlü modacı Cihan Nacar tarafından tasarlanan özel kostümler giyen
Aydilge, klibin hikayesini de kendi kaleme aldı. Mustafa Özen yönetmenliğinde çekilen klipte,
sosyal medya fenomenlerinin sanal dünyasına ve ekran bağımlılığına karşı da dikkat çekici
eleştiriler yer aldı.

Sefo & Revart'tan "Yarım Kalır"

“Bilmem Mi” şarkısıyla geçtiğimiz yılın en çok dinlenen şarkısına imza atan ve ardından “Affettim” şarkısıyla uzun süre listelerde zirvede kalan Sefo ve genç rapçi Revart ortak bir projeye imza attılar. Sözlerini birlikte yazdıkları, Afro enerjisinin hakimiyet kurduğu “Yarım Kalır” şarkısı dijital platformlarda yerini aldı. Aerro prodüktörlüğünde hazırlanan şarkı, 362Tuzak etiketiyle müzikseverle ile buluştu..

Ece Seçkin'den "Sen Hala Ordasın"

Türk pop müziğinin zirvedeki bir numarası Ece Seçkin, sözleri ve müziği Bilal Sonses imzalı yepyeni şarkısı ‘’Sen Hala Ordasın’’ ile yıla çok iddialı bir başlangıç yapıyor.

Radyo, televizyon ve dijital müzik platformlarında oldukça güçlü bir başlangıç yapan “Sen Hala Ordasın” çıktığı an itibariyle Spotify Türkçe Pop listesinde de haftanın şarkısı oldu. Müzik listelerinin zirvesine hızla yükselme iddiası taşıyan Sen Hala Ordasın, Ece Seçkin’in Adeyyo, Dibine Dibine, Aman Aman ve Yastık gibi hit şarkıları arasında yer almaya hazırlanıyor.

Sen Hala Ordasın isimli projesi ile pop dünyasına yön verecek olan başarılı yıldızın yeni şarkısı, dinamik, yenilikçi ve çarpıcı detaylarla dinleyiciyi etkisi altına alıyor.

Said Dağdeviren ve İdil Dizdar’ın yönetmenliğinde kameralar karşısına geçen Ece Seçkin, şarkının ruhunu daha güçlü yansıtan bir klip ile müzikseverlerin beğenisini topluyor.

Projenin kapak çekimleri Lara Sayılgan imzası taşırken Ece Seçkin’in styling’ini Melisa Cömert üstleniyor.

Mabel Matiz 2022 Kış Turnesi!


Mabel Matiz 2022 Kış Turnesi, 14 Şubat Pazartesi akşamı Volkswagen Arena’da sevgililer gününe özel şarkılarıyla başlıyor.

Dinleyicisi tarafından “modern çağın ozanı” olarak nitelendirilen, yorumcu ve müzisyen Mabel Matiz 2022 Kış Turnesine, 14 Şubat Pazartesi akşamı Volkswagen Arena’da sevgililer gününe özel şarkılarıyla başlıyor.

Alkış toplayan vokal performansı ve özenle hazırlanmış canlı aranjeleriyle tanıdığımız Mabel Matiz, bu sene de yenilenen sahne tasarımı ve her bir kendi alanında önemli isimlerden oluşan orkestrası ile dinleyenlerini farklı duygularla dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı 'Hanfendi' şarkısı ile her kesimden beğeni toplayan, sadece dijital platformlarda bir haftada toplam 2,5 milyonu aşkın dinleme alan Mabel Matiz’in, KerkiSolfej organizasyonunda gerçekleşecek iki aylık konser takvimini yayınladı!

SEFO DÜNYA’YA AÇILIYOR!


“Bilmem mi?” şarkısıyla 2021 yılına damga vuran ve en çok dinlenen şarkıya imza atan Sefo; Latin Müzik Dünyası’nın dev isimlerinden Reik ile bir araya geldi. Şarkıları aylık 19 milyon dinleyiciye ulaşan, video klipleri milyonlar tarafından izlenen, Latin GRAMMY, Billboard Latin Music ve MTV Music Awards gibi dünya çapında çok önemli ödüllere layık görülen Reik, “Bilmem mi?” şarkısını İspanyolca seslendirdi.

“Mírame (Bilmem mi? Remix)” versiyonu için bir araya gelen Sefo ve Reik kış aylarında şarkının bu yeni Latin versiyonu ile müzikseverlerin içini ısıtacak.

Dünya çapında en çok dinlenen Meksikalı grup ünvanını taşıyan Reik ve Türkiye’nin yükselen yıldızı Sefo 2022 yılının en ses getirecek birlikteliklerinden birine imza atarken, müzik severler şarkı henüz yayınlanmadan sosyal medyada “Bilmem mi” şarkısının İspanyolca versiyonunu istediklerinin mesajlarını vermişti.

Dijital platformların iki şampiyonu Sefo ve Reik “Bilmem mi?” şarkısını bambaşka bir versiyon ile “Mírame” adıyla 11 Şubat’ta sevenleriyle buluşturacak.

Simge, Eğlence ve Müzik Dünyasını Ağırladı!

Simge dün akşam eşsiz lezzetleri ve boğaz manzarasıyla yılın en popüler mekanı Jolly Joker Private ’da sahne aldı.

Simge ‘yi Jolly Joker Private ‘da izleyenler arasında eğlence ve müzik dünyasının birçok ünlü ismi vardı. Simge giydiği derin yırtmaçlı kırmızı kıyafetiyle sosyal medyanın gündemine otururken gece’nin sonun da dostlarını kulisinde ağırlayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Simge ‘yi Jolly Joker Private ‘da eğlence ve müzik dünyasından izleyenler arasında Murat Dalkılıç, Aleyna Kalaycıoğlu, Kerimcan Durmaz, Samet Laçina, Sezer Çakır, Özgür Aras, Emel Yalçın, Fezi Altun, Seçkin Süngüç, Duygu Atakan, Onur Kiriş, Emel Yalçın, Habil Ceyhan, Doğancan Özadlı, Burak Orhan gibi birçok isim vardı…